Máte už dosť reklamných pier, či iných reklamných predmetov s logom Vašej firmy? Chcete obdarovať  svojich klientov niečím výnimočným? Ponúkame Vám kvalitné sypané  BIO čaje Solaris s Vašou vlastnou etiketou.

Značka BIO čajov Solaris sa snaží o ekologickú udržateľnosť nielen prostredníctvom ekologického a fair trade pestovania plodín, ale aj prostredníctvom recyklovateľných obalov. Solaris má vypracovaný celý koncept biodegradovateľných  a recyklovateľných obalov, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Pri preprave tovaru sa však ani my nevyhneme produkcii odpadu. Jedným zo spôsobov, ako ho čo najviac eliminovať je recyklácia.

espresso rooibosEspresso bez kofeínu

Predstavujeme Vám inovatívny Espresso Rooibos z dielne Solaris. Jedná sa o dokonalú bezkofeínovú, zdravú alternatívu kávy. Pre dosiahnutie čo najlepšej peny sa pripravuje v kávovare s pákou, rovnako ako klasické espresso. Espresso Rooibos  sa môže použiť  na prípravu Espresso, Cappuccino, Americano a Latte.

joga cajČakry sú predpokladané body, energické centrá spojenia medzi telom a astrálnym telom. Prostredníctvom jogy je možné tieto centrá prebudiť. Solaris pripravil práve pre milovníkov jogy špeciálnu edíciu čajov z bylín tej najvyššej kvality, ktorú nazval BeBetter CHAKRA.

Edícia BeBetter CHAKRA vznikla spojením vášní: Jogy a bylinnej medicíny. Túto výnimočnú edíciu spolu pripravili známa nemecká televízna moderátorka a učiteľka jogy Kerstin Linnartz a odborník na alternatívnu medicínu Joerg Mueller.  BeBetter CHAKRA je starostlivo vytvorená edícia tak, aby podporovala rôzne čakry ľudského tela.

Príprava Matcha LatteMatcha latte

Na prípravu lahodnej šálky Matcha Latte budete potrebovať:
  • Čaj matcha, alebo matcha s vanilkou
  • Mieko
  • Voda
Postup:
Dajte zovrieť zovrieť vodu a následne ju nechajte ochladiť na 80 °C (napríklad otvorte čajník a počkajte 10 minút, alebo 4-5-krát prelejte vodu do chladnejšej nádoby a späť).
Do čajovej šálky, alebo šálky na latte vložte 2g čaju Matcha (malá čajová lyžička) a pridajte 60 ml horúcej vody.
Čaj rozmiešajte miešadlom na Matchu pokiaľ sa nevytvorí jemná pena. Následne do šálky vlejte horúce napenené mlieko.
 
Ako pripraviť Matcha Latte v troch jednoduchých krokoch si môžete pozrieť na nasledovnom videu.
 

Kontakt

Tel: 0911 229 806
Email: info@grandvin.sk 
Website: www.solaris-tea.eu

Veľkoobchod