Matcha nie je prospešná pre naše telo len z vnútra, ale ulahodí i našej pokožke.Matcha nie je prospešná pre naše telo len z vnútra, ale ulahodí i našej pokožke.Vďaka svojej jemnej konzistencii je ideálna pre lokálnu aplikáciu na tvár v podobe pleťovej masky. Výroba takejto masky je jednoduchá a čo je najlepšie, efektívna.Takže, vďaka čomu je Matcha pleťová maska taká skvelá? Či už chcete bojovať proti akné, alebo revitalizovať mdlú pokožku, Matcha urobí svoju prácu.

Mnoho druhov čaju pochádza z tej istej rastliny, Camellia Sinensis. Slovenský názov, je Čajovník čínsky. Ide o vždy zelenú rastlinu, ktorej listy a púčiky obsahujú približne 2,5% kofeínu. Táto rastlina pochádza z juhovýchodnej Ázie a dnes sa pestuje v trópoch, subtrópoch a v teplých krajinách mierneho pásma celého sveta. Rôzne druhy čaju (napr. Čierny čaj, zelený čaj, čaj Pu-Erh, čaj Oolong ) sú výsledkom rozdielnych procesov výroby čaju. Mnoho ľudí sa však mylne domnieva, že pochádzajú z rôznych odrôd čajovníka.  Na kvalitu a obsah látok Čajovníka čínskeho však môže vplývať miesto pestovania a ročné obdobie.Mnoho druhov čaju pochádza z tej istej rastliny, Camellia Sinensis.

Značka BIO čajov Solaris sa snaží o ekologickú udržateľnosť nielen prostredníctvom ekologického a fair trade pestovania plodín, ale aj prostredníctvom recyklovateľných obalov. Solaris má vypracovaný celý koncept biodegradovateľných  a recyklovateľných obalov, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Pri preprave tovaru sa však ani my nevyhneme produkcii odpadu. Jedným zo spôsobov, ako ho čo najviac eliminovať je recyklácia.

Máte už dosť reklamných pier, či iných reklamných predmetov s logom Vašej firmy? Chcete obdarovať  svojich klientov niečím výnimočným? Ponúkame Vám kvalitné sypané  BIO čaje Solaris s Vašou vlastnou etiketou.

joga cajČakry sú predpokladané body, energické centrá spojenia medzi telom a astrálnym telom. Prostredníctvom jogy je možné tieto centrá prebudiť. Solaris pripravil práve pre milovníkov jogy špeciálnu edíciu čajov z bylín tej najvyššej kvality, ktorú nazval BeBetter CHAKRA.

Edícia BeBetter CHAKRA vznikla spojením vášní: Jogy a bylinnej medicíny. Túto výnimočnú edíciu spolu pripravili známa nemecká televízna moderátorka a učiteľka jogy Kerstin Linnartz a odborník na alternatívnu medicínu Joerg Mueller.  BeBetter CHAKRA je starostlivo vytvorená edícia tak, aby podporovala rôzne čakry ľudského tela.

Kontakt

Tel: 0903 828 994
Email: info@solaris-tea.eu 

Website: www.solaris-tea.eu

Veľkoobchod